Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Köszi a tesztet!

    Hmmm ... érdekes :)

    Engem ez a Virtu dolog foglalkoztat ... nem is igazán az automata része, hanem hogy a váltás megoldható-e manuálisan :)

    A Lenovo T400-asomon ún.: "Switchable Graphic" züsztem van ... egy kattintással lehet váltani egy integrált intel és egy "dedikált" notebook Ati GPU között ...

    Ha azt szeretném, hogy az akku bírja akkor intelt használok, ha VGA igényes alkalmazást futtatok, akkor pedig az Atit ...

    Asztali gépen netezéshez, filmnézéshez, letöltéshezt bőven elég lenne szerintem az integrált ... ha játszani akarok akkor pedig csak átváltanék a dedikált VGA-ra ...

    Ez nem lehetséges most? Mert ha nem, akkor remélem a közeljövőben ezt megoldják.

    És nekem ez az SSD-s móka is jónak tűnik ... szimulátorozom, van egy pár szimem, de nem tenném mindet fel egy SSD-re ... de ha rákattanok valamire, akkor azt a rendszer automatikusan lekezeli :)

    Termélszetesen nem olyan jó mint egy dedikált SSD, de nekem ötletesnek és használhatónak tűnik ez a megoldás ... meglátjuk mit hoz majd a tapasztalat!

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák