Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atok666

    őstag

    válasz sb #46 üzenetére

    En is a webshop miatt vasarolok naluk, popecul mukodik. Gyakorlatilag csak naluk szoktam vasarolni, meg a picit magasabb arak ellenere is.

    Atok

    @44 Akkor mekkora makom volt a ket egymas utani rendelesemmel :) 2 het mindketto, de legalabb as egyik esetben megjottek a cuccaim. Ha egy lettem volna as ezerbol, nem lenne tele as osszes forum a panaszokkal. Ez a covid betett a flottul mukodo rendszeruknek.

    @63 Nalam azt irtak ket het utan, hogy nem talaljak a csomagom, mert "elveszett" :)

    [ Szerkesztve ]

  • aginor

    addikt

    válasz sb #46 üzenetére

    Valóban borzasztó jó lehet a rendszerük, ennek igazolására elmesélek egy sztorit.
    Tavaly év elején rendeltem tőlük egy telefont, ami bontott darab volt, de elvileg hibátlan és erősen nyomott áron kínálták. Rendelés után pár nappal jött a levél, hogy összekészítették és átadják a futárnak. Majd jött a következő, hogy átadták, de nem volt benne csomagszám. Teltek a napok, semmi, majd udvariasan elkezdtem érdeklődni, amikor is azt a választ kaptam, hogy a termék a futárnál van, nem tudnak mit tenni, várjak türelemmel, persze csomagszám most sem volt. Így telt el egy hónap, közben a fenti levélváltást minden héten megejtettük, mire egyszercsak kapok egy levelet, hogy adjak bank számlaszámot, visszautalják a termék árát. Ez tök jó volt, csakhogy utánvéttel rendeltem, így nem volt kifizetve a motyó. :U Egy pillanatra elgondolkodtam, hogy megérdemelnék, hogy visszautaltassam azt a pénzt, amit ki sem fizettem, de ehelyett természetesen inkább megírtam nekik, hogy nem volt fizetés, így ne utalgassanak semmi sem. Azt mondanom sem kell, hogy az első hét után már lemondtam a telefonról, de kíváncsi voltam, hogy mi lesz a vége. Hát az extra csavarra én sem számítottam. ;)
    Azt mondtam, hogy csak egy történetet mesélek, de kikívánkozik a második is. Vettem egy akciós táskát, amit kártyával kifizettem az átvételkor (előre nem fizettem nekik a fenti sztori után). Megérkezett a táska rendben, bár a csomagolás szerintem kissé gyenge volt, de nem történt baj. Viszont a termék hibásan volt megvarrva, ami mondjuk nem az ő hibájuk, de emiatt és kézbe fogva a terméket, rájöttem, hogy nem kell ez nekem. Jeleztem, hogy a a termék hibás, és el szeretnék állni a vásárlástól, küldjenek érte futárt. Tök készségesek voltak, a megbeszélt napon megjelent a futár és elvitte a táskát -amit megjegyzek, jobban becsomagoltam mint anno ők. Eltelt egy kb. hét semmi reakció. Írtam nekik, hogy mi van már, erre azt a választ kaptam, hogy küldjem vissza a terméket utána azonnal visszautalják az árát. Udvariasan közöltem, hogy ez már megtörtént, mitöbb, a futárt ők maguk küldték. Pár nap után jön a válasz, hogy megérkezett hozzájuk a termék, rövidesen jóváírják. Ez ugye közel másfél héttel a feladást követően volt, miközben a GLS Csehországba egy napra vállalja a fuvart. Újabb egy hét semmi. Ekkor megint rájuk írtam, akkor IBAN számlaszámot kértek, ez volt május 31-én (ezek a levelek még megvannak , így innentől pontos dátumokat tudok mondani), még aznap elküldtem, megint semmi. Június 4-én írtam egy már kevésbé türelmes levelet amire 10-én!!!! válaszoltak, hogy további 3-5 napba telik az utalás a pénzügyi osztályuk részéről. Nem tetszett, de nem volt mit tenni, így hát vártam. További majd egy hetet követően, amikor az utolsó a békéltető testületnek is elküldendő levelemet fogalmaztam érkezett meg a pénz, ez olyan 20-a körül volt. Majdnem egy hónapig húztak egy egyszerű utalást, no comment.
    A fenti két példából nekem nem az jön le, hogy milyen fene jó a rendszerük, sokkal inkább az, hogy igazi balkáni káosz van náluk. Összesen két vásárlásom volt náluk, mindkettővel rendesen pórul jártam, és itt nem is azzal van a baj igazán, hanem azzal, hogy mindkét esetben milyen macera volt az ügymenet, mennyi energiát kellett befektetnem a levelezésekbe. Innentől nálam a tiltott kategóriába kerültek, és azóta sem vásároltam náluk semmit, és nem is tervezem, hiába van akármilyen jó akciójuk.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák