Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a GFWL kliens már le sem tölthető? Vagyis most leszedtem, de indításnál már hibát ír ki. Nincs már fent egy ilyen játék sem, de akkor ezekkel nem is lehet játszani?

    Másik, úgymond fontosabb kérdésem meg az lenne, hogy ha GFWL-on keresztül vettünk meg egy játékot annak a kulcsát hogy tudom elkaparni?

    - Mert ugye vannak dobozos játékok, annál értelemszerűen a tájékoztatóba is oda van írva. Nekem így van meg például a Dead Rising 2

    - Aztán ott van a Dirt 3, a Bioshock 2 és a Batman AC GOTY ami Gamefly-on keresztül lett meg, azoknak a kulcsait ki tudom a gamefly kliensen keresztül olvasni.

    - Ugyanakkor van egy játékom (Dead Rising 2: Off the record) amit a GFWL kliens boltjából vásároltam. Na ennek a kulcsa vajon hogy lesz meg? Mert emlékszem hogy a kliensben még annak idején ugyanúgy mint a Gamefly-nál, Steam-nél, etc. elő lehetett varázsolni, de így hogy már nincs kliens sem hogy tudom? Bejelentkeztem az xbox.com oldalon a felhasználónevemmel, de ott csak a játékok listáját láttam, meg hogy mennyi öcsit teljesítettem.

    Valakinek van ugyanilyen gondja, vagy esetleg ötlete? Él még a kliens egyáltalán?

    Esetleges válaszokat előre is köszi!

    szerk: egyébként az AC GOTY még nekem sem jó Steam-en. Meg vicces, hogy sokan mennyire gyűjtötték a gamescore pontokat, valakinek ugye több 10 akár 100k-ja is volt. Hát ennyit róluk, mehetnek xboxozni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák