Új hozzászólás Aktív témák

  • mikike87

    csendes tag

    válasz Zanik #41 üzenetére

    nem gond nem bántottál meg csak fárasztó érted, konkrétan még nincs de venni akarok egyet nem sokkára. ÉS nem egy fél millást, hanem mondjuk valamit olyan max 350 körül, addig még hajlandó vagyok elmenni, de ahogy látom a gyártok is kezdenek egy normális ár ért kínálni termékeiket, mondjuk nem az Alienware-re gondolok az túl drága és túl felesleges is. De egy ilyen i5tel felszerelt asus g74 szerintem nagyon bestbuy lenne számomra. Külföld- egyetem-otthon- barátnő. szóval elégé sokat utazgatok szóval egy ilyen gép tökéletes lenne. Autóm nincs nem is akarok egyenlőre, szóval a gépet nehezen tudnám cipelgetni. Érted? mivel jelenlegi notimat másfél éve 210ért vettem, akkor is valami gammert akkartam, de akkor még nagyon gyerek cipőben jártak a gyártok, illetve drágák voltak a mostani árhoz viszonyítva, valamint szinte az összes gyártó melegedési gonddal küszködött, ezért vetem egy átlagos notit.

    JA a másik soha nem forintba nézd az árat, hanem dollárba vagy euróba, mert mire elér kis hazánkba a termék majdnem duplája, jó ha nem is duplája hanem mondjuk 1,5x-e. A legdurvább felszereltségűt kint meglehet venni 1900$ amit ha átszámolsz, nem 450 ezer forint. Szóval ha azt nézzük akkor már nem is olyan drága a noti, de ez most nem ide passzol.

    Azzal tisztába vagyok én is hogy egy milliós gép mint az Alianware volt itt a prohardveren, marha nagy pénz kidobás :D azon a pénzért vettem volna egy asusg74-et egy asztalit, munkára meg valami kis ultra könnyű hordzható gépet, ami meg maradt volna elmentem volna nyaralni :D

Új hozzászólás Aktív témák