Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bcl

    senior tag

    válasz Savageboy #4117 üzenetére

    Igen, köszönöm, azt olvastam!

    Csak abban nem voltam 100%-ig biztos, hogy biztos nincs-e másik megoldás, hiszen a Merlin sem eredeti fw, és hogy pont az szóljon, hogy a nem eredeti fw-ket nem hagyja feltölteni, furcsa volt... :)

    Ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy biztos rendben van-e minden, ez így kell-e, hogy legyen.

    Köszi a választ!

  • bcl

    senior tag

    válasz Savageboy #4117 üzenetére

    Hát, sajnos nem megy...

    A router admin oldaláról feltöltve a lentebb már belinkelt hibát kapom.

    Recovery módban pedig upload failed, vagy cancelled (elfelejtettem screenshotot készíteni, és most nem vagyok ott). Igazából teljesen végig sem megy a felöltés.
    Kipróbáltam az eggyel ezelőtti fw-vel is, hátha.
    Érdekes módon CSAK a HGG fw-vel van probléma. Olvastam az összefoglalóban, hogy a legvégén emlegetett régi fw-t feltéve menni fog.
    Nem, sajnos úgy sem jó, kipróbáltam.

    Viszont gond nélkül felment a régi, az eredeti Merlin (a kettővel ezelőtti), meg most az új. A recovery toollal.

    Szóval nem egészen értem...

    Érdekes módon a beállításaim megmaradtak, annak ellenére, hogy oda-vissza pakolásztam a fw-ket (Asus, Merlin).
    Viszont azt nem értem, hogy ha a recovery módban totál gyalu lenne (legalábbis azt gondoltam, úgy lesz), akkor ezek hogy maradtak meg.
    Való igaz, alaphelyzetbe nem állítottam vissza semmit, de pont a gyalu miatt nem is gondolom, gondoltam, hogy kellene.

    Szóval most egyelőre itt tartok, az eredeti állapotot simán vissza tudtam állítani vagy 3 másik fw felrakása után, de a HGG nem ment fel.

    Valakinek van valami ötlete? :)

Új hozzászólás Aktív témák