Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Tudom, hogy még a leggagyibb játéknák is komolyan veszi az első párszáz ember, de itt egy eglég tág "hc" rétegről beszélhetünk. Asphalt 7-8-at próbálgattam, nem hittem volna, hogy ezzel napi 8 óráka játszanak, nekem csak egy csillivilli 20 perces játéknak tűnt.
    Azt nem írtad, hogy te kb. mennyit költöttél eddig a játékra Forintban?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Szóval akkor most valójában 5-6 napot játszottál össz (nem 200-at) - ami jóindulattal 150 óra -, ráadásul csalással/trükközéssel farmolsz? Nem játszok a játékkal, de nem lehet olcsóbb kocsikkal az alacsonyabb kategóriákban élvezettel versenyezni? Nem értem, hogy mi haszna van ehelyett csalni, csak hogy jobb kocsikkal nagyok ellen versenyezz. Nem kibaszásból raktak bele milliós kocsikat, hanem hogy annak a párszáz/ezer embernek legyen endgame, vagy ezek nélkül tényleg ellehetetlenedik a játék?

    Én is tudok f2p MMO-t, ahol mondjuk örülsz ha van 5kkk-nyi cuccod összesen, másnak meg egyetlen cucca a többszörösét éri, mégsem kezdek el ravaszkodni.
    Sajnálom, ha ezt sértésnek veszed, de számomra ez a hozzáállás a játékvilág szégyene, hogy "szar a játék , hát rúgjunk bele még egyet (mások kárára)", vagy hogy "úgyis csal a másik, akkor én miért ne tenném ugyanezt". Ha meg félreértettem valamit, akkor bocsánat.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák