Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz quailstorm #115 üzenetére

    jó, azért a sok n00b között én legalább a pályákat ismertem (egyet kivéve, de ott is nyertem), mindenhol tudtam hogy hol kell menni - legrövidebb út, ívek.. így azért egy darabig gondolom nem nehéz - tapasztalat van, az adatok szerint meg kezdő vagyok. mondjuk semmi extrát nem vettem-használtam, összesen egyszer ütöttem ki valakit (azt sem tudom, hogyan, szinte mögöttem jött) de itt nem is számít(ott) még. nem szeretek multizni, semmiben. NFS-ből is azért a HotPursit volt a kedvencem, mert tulajdonképpen offline játszható. :)

    azért érdekes a driftelés.. nagyon erőlteti a játék (gate drift pl), de igazából nem kapsz annyi előnyt, mintha az ideális íven mennél, vagy legalábbis nagyon határeset. ha jól rémlik a Monaco pályán van két-három tipikus driftelős hely, ott talán érdemes, de most ezzel a Dodge járgánnyal (megy vagy 209-cel) kis gázelvétellel fék nélkül bevette a kanyarokat. drift közben meg legalább 150-170-ig lassít. mondjuk erősebb kocsikkal valószínűleg más a helyzet :U

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák