Új hozzászólás Aktív témák

  • ez valami irtó részletes írás, már a cikkbe is rengeteg időt beleöltél, akkor gondolom a játékba még többet... :Y gratulálok, tényleg, igényes, összeszedett, átlátható, olvasmányos - és tényleg, elemzés :R

    nem is tudom mikor, talán egy hónapja (vagy kettő?) játszottam vele elég sokat (napi 3-4 óra, ennél tovább nem kötött le, és csak PC-n, regisztráció meg minden nélkül), szerettem. aztán erről a kínás frissítésről már nem is hallottam, mielőtt ez kijött abbahagytam.
    párszor próbáltam multizni, de 2 perc várakozás után (vagy ötször próbáltam, különböző idősávokban, délután, este, éjjel) felb*szott, és maradtam a single karriernél.. összekapargattam a kis csillagokat, krediteket, próbáltam ésszel kocsit venni - mi kell, mi érné meg. így, hogy nem multiztam, nem volt gond.
    viszont az ellenfelek tényleg irreálisak.. a mezőny legjobb autójával full nitróval végigmegyek 1,5 köröket és a végén utolérnek.. :U hozzáteszem, én elég rendesen NFS-en szocializálódtam, szintén csak PC.

    szóval játszottam vele, aztán ráuntam.. most hogy olvastam a cikkedet, bele akartam nézni a játékba, hogy tényleg így elb.szták, meg megnéztem volna, hogy én hányas szintre meg meddig jutottam kocsik terén saját erőből - de azóta frissítettem a win 8-ról 8.1-re, és mivel nem volt felhasználóm, így nem mentette le gondolom.. :( viszont most letöltöttem, belenéztem, tényleg teljesen más, nem fogok mégegyszer nekiállni.
    pedig szeretem az ilyen játékokat, pl. NFS, amik nem szimulátor meg nem kell gyakorolni x órát, hogy pályán tartsam a járművet (F1), hanem telepítés után 30 perccel már élvezettel lehet tolni a játékot. ehhez képest ez az Asphalt 10 perc után kiismerhető (irányítás szempontjából), de nyilván nem egy Number1 PC game akar lenni - mobil játék PC-n is.

    Számomra a legutóbbi autós játék, amit élvezettel játszottam nagyon sokáig, az a NFS Hot Pursit (2010) volt - azóta sem találtam PC-re jobbat..

    mégegyszer gart a cikkhez, élmény ilyet olvasni :R

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák