Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Raysen623 #1 üzenetére

    Érdekes, mennyire nem egyezik a véleményünk. EA3 óta játszom a játékkal, és nekem nagyon bejön. 4 éve nyomom a WOT-ot, de mióta bekerültem a zárt bétába, szinte be se léptem a WOT-ba. Grafikailag a nyomába se ér ennek a játéknak, ez mondjuk természetesen nagyobb erőforrásigénnyel rendelkezik, de egy három éves géppel simán fut. HD7870 kártyám van, azzal fullos grafikán 40 fps-em volt. Miután bejött a Narrows map, azután vettem csak vissza high-ra a beállításokat, mert annak a pályának a közepén van valami, amit nagyon nem fekszik a gépnek. A hangokon tényleg van még mit javítani, de pl. a lövések hangja nekem nagyon bejön, ez nagyságrendekkel jobb a WOT-nál a többi hang meg szar ott is.
    A játékosállomány sajnos ugyanaz, mint a WOT-nál, de ezzel nem lehet mit kezdeni szóval ezt nem hoznám fel negatívumként.
    EA5 végén mindenkinek elérhetővé váltak a t8-as tankok, és eléggé kiegyensúlyozottnak tűntek annak ellenére, hogy a statokban elég durva eltérések vannak. Persze a t-90 szerintem op mint az állat. Ettől függetlenül nagy élmény volt játszani bármelyikkel.
    Ami hatalmas előrelépés, hogy az artyk messze nem olyan gázosak, mint a WOT-ban. Engem itt is idegesítenek, de legalább nem oneshot-ol és oldalanként max. 2 van. Szóval ha már mindenképpen lenniük kell a játékban, akkor inkább ez mint a WOT szörnyei.

    Szóval szerintem nagyságrendekkel jobb játék, mint a WOT, engem megvettek.

    Amúgy fognak lőni egymásra azonos nemzetiségű tankok is, mert nem nemzetekre van felosztva a techtree.

    Ja, és ugyancsak hatalmas pozitívum, hogy nem annyira érvényesül a nyertes csapat mindent visz elv, mint a másikban. Volt, hogy vesztes csapatban 2600xp-t kaptam, a nyertes csapat legjobbja meg 2000 alatt. Szóval ha jól sikerült a csata, akkor azt jutalmazza. A wot-ban meg a beledet kihajtod, vesztetek, aztán a nyertes csapat 0 sebzéses leghülyébb botja is többet kap, mint te.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák