Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valaki87

    senior tag

    válasz batai15 #6800 üzenetére

    nettó 80 :) hát igen ez a szörnyű,hogy itt ilyen fizetések is vannak még....nálunk az életszínvonal a béka feneke alatt van....persze lesz majd jobb is, egyébként az élethez kell egy kis szerencse is...jókor jó helyen/esetleg egy kis kapcsolat.

    okés offoljuk :K

    egy biztos Pumped Gabo szakmájától minden jobb :DDD ( persze pénz ott van, de hát kinek van gyomra ahhoz )

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz batai15 #6800 üzenetére

    Nekem erről az a véleményem, hogy Magyarországon nagyon kicsi az esély, hogy tisztességes életet tudjon élni egy átlag ember. Az emberek nagy része a fiatalságát és az egészséges éveit áldozza erre az uzsorás bandára, beleértve a politikusokat, multi vezetőket, stb. Kérdem én, megéri? Persze vannak sikeres emberek itt is, vagy jó kapcsolataik vannak, vagy nagyon magas végzettségük és mellé szerencséjük is. Ezeknek jó itthon is, de összességében a legtöbb munkának semmilyen szinten nincs értéke itthon. A Magyar ember fogyóeszköz, nem több. Tehát a véleményem az, hogy nem érdemes várni a kánaánra itthon, hanem aki teheti jobban teszi ha elhagyja a süllyedő hajót. A lehetőség pedig adott, nem őrzik gépfegyverrel a határokat mint anno. Szerintem a legkézenfekvőbb megoldás sajnos ez.

    Hogy ne csak off legyek :) én is kp-re vettem meg az I6-ot, részletre akartam, de valami 130 ezres kauciót akartak bekérni, amiből nem is vonták volna a telefon részleteket. Akkor úgy voltam vele, nem szórakozok itt, követhetetlen lett volna a tartozásom, inkább kicsengettem egybe. És nem volt kevés, 246k, de úgy voltam vele, hogy egyszer már kell egy normális telefon, nem márkabuzulásból vettem, hanem egyszerűen elegem lett az android nyűgjeiből. Sajnos ennyi egy jó telefon manapság. Vehettem volna olcsóbban is gsm boltokból, meg apróról, de ha már ennyit kiadok, akkor tuti biztos forrásból szerettem volna.

Új hozzászólás Aktív témák