Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz HUTCHDB #630 üzenetére

    Az a baj, hogy ez használattól függ. Ha törődsz a készülékkel, akkor igen, bizonyos körülmények között ki lehet hozni droidból is. iOS meg tudja ezt lazán. Erre szokták azt mondani, hogy akinél az android akad meg fagy annál user error van. Na ilyen nincs (kivétel ha root vagy főzött rom kerül a képletbe). Én telepíteni és törölni akarok "ész nélkül" appokat, tartalmakat, amik hivatalos forrásból jönnek, és nem érdekel, hogy az app van szarul megírva, ne húzza magával a rendszert és pont. Az iOS sem hibátlan, főleg az iOS 7 óta, a 8 meg még szarabb, de még így is előrébb jár ebből a szempontból. A részleteket nem olvastam, mert nem érdekel, de Note 3 topikban pár napja (hete?) olyanba futottam bele, hogy a processzor magokat szarul kezeli a rendszer, vagy leáll, vagy pörgeti indokolatlanul már arra sem emlékszem. De a lényeg, hogy ilyesmi gondok vannak vele, utána kell járni és törődni vele. Ettől függetlenül a droid is kezd azon a szinten lenni, hogy csak annyi törődést igényel amire már lassan én is hajlandó leszek, így figyelem a csúcsmodelleket, de ettől még tény, hogy ebben a legbugosabb iOS is előrébb jár. Ettől még nem jobb rendszer, mert ha valaki akar és tud egy kicsit törődni vele, akkor a szabadabb lehetőségek miatt egyértelműen jobb választás is lehet, vagy lehetnek egyéb indokok is amiket Ulkesh( :) ) hoz fel például, hogy a véleménye ellenére marad droidon. Az android szabadabb, több a lehetőség, az iOS meg stabilabb és megbízhatóbb, azonos használat mellett.

    [ Szerkesztve ]

  • Blyan

    félisten

    válasz HUTCHDB #630 üzenetére

    Korrekt!

    Az 520-amat 4 naponta kell újraindítani - bár általában megoldja ezt magától. :D
    A 920, de az mondjuk most szervizérett éppen.

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

  • Parallaxis

    addikt

    válasz HUTCHDB #630 üzenetére

    Most te jossz egy samsung es egy ios kepernyokeppel!
    Varjuk! ;)

    iOS-en csak a töltéstől számított időt mutatja, az most 4 nap 14 óra és a használat 3 óra 13 perc (keveset használtam az utóbbi időben).

    A Note-on meg felesleges lenne, mert ma reggel indítottam újra.

    Szerintem indítsd újra a készüléked, lesz végre szegény rendszerednek egy kis plusz memóriája és sokkal gyorsabb lesz :D

    --

    Mint írtam, nem izgat, hogy ki milyen ellenvéleménnyel van, én ezt tapasztaltam és a fórumokban is sokan ezt tapasztalják. Az, hogy 1-2 usert nem zavar a memória elfogyása, a belassulás és az esetleges hibás működés, ez engem különösebben nem érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák