Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • univerzita

    addikt

    válasz Z0mbi #3850 üzenetére

    A file másolás nem nyug, rengeteg file kezelő van. Ha letöltesz média playert abba másolható MP3 és FLAC.

  • nikilauda

    senior tag

    válasz Z0mbi #3850 üzenetére

    Az első iphone-om egy 2g volt. Az még igazán nem volt okos és mentem is vissza symbianra.

    Eddig minden iphone-t kicsinek találtam és ezért tértem át nagyobb kijelzősökre. Aztán jött a 6-os és ez a méret megfelelő.
    A Note 4 is egy remek készülék, de én az ios-t jobban szeretem. Pár éve már nem akarok ROM-ot cserélni, alkalmazásokat letiltani,stb. Itt egyszerűen beállítod telepítéskor az alkalmazást és működik.
    Átmenetről nem tudok írni, mert ipad-et mindig használtam, így tudtam, hogy mi vár rám.
    Igazából mindent meg tudok oldani amire szükségem van ios-en is. Bár azt hozzá kell tennem, hogy nem vagyok apple vagy android hívő. Az a lényeg, hogy működjön.
    Technikai dolgokba nem mennék bele, de természetesen kiváló zenehallgatásra is. Az itunes-t meg kell szoknod, de nem vészes. Nem az ördögtől való :)
    Azt látom, hogy sokan eltúlozzák ezt a zártság mizériát, de a túlzások ugyanúgy mennek az apple felhasználók felől android irányba is. Lassan vallásokat lehetne létrehozni mobiloprendszerek alapján.
    Ha egy használható,minőségi telefont akarsz akkor vedd meg nyugodtan az i6-ot (vagy a Note4-et ) nem fogsz csalódni. A Note 4 akadása is erős túlzás,nálam az alkalmazásváltó késlekedik max 1 másodpercet. Ha nem használtál még előtte ios-t akkor keress valakit aki rászán az életéből 20 percet a bemutatására.
    Az egyetlen idegesítő hiba a hívás bug nálam megszűnt a 8.2-vel.

Új hozzászólás Aktív témák