Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter.tamas

    csendes tag

    válasz Blyan #2588 üzenetére

    NextM csak akkor 9990, ha aranytárskártya programba veszed, ergo vagy Te, vagy a családodban valakinek már van hasonlóan magas összegű T-s előfizetése legalább 2 éve, amúgy 14990.
    Ha emellé részletre veszem a telefont, a kezdőrészlet 15.000ft, plusz havi 6000ft a törlesztő, azaz 21.000/hó 24 hónapig.

    Most mégegyszer megnézve, csak 520-nál tartok, 40-nel több, mint a Voda, a 600-al valamit elszámoltam, vagy csökkent a törlesztőrészlete az iPhone 6-nak, amit kétlek. :))

    Amúgy i6Plus-t akartam először, ott a vodánál szintén árelőny volt, aztán megláttam, hogy mekkora, és majd csak itthon néztem meg, miután megvolt az i6, hogy a T-nél az is drágább. :K

    delibab: Rengeteget telefonálok, eddigis Red-es voltam, még akkor kötöttem, mikor megjelent, és 14 volt a havidíjam, Red előtt simán csináltam 20e fölötti számlákat is. Nekem a havi 10 teljes mértékben megéri előfizetésre. Egybe pedig nem szeretek nagy összeget kiadni telefonra, mert hacsak meglátom, sírva fakadok.
    Így meg szinte mindegy, eddigis nagy volt a számlám, most is az, csak legalább egy i6 is benne van az árba. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák