Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #755 üzenetére

    Az előzőből kimaradt.... :B

    Sok-sok minden jó az IOS-ben, és ugyanez igaz az androidra.

    Az iPhone már rég olyan telefont gyárthatna, amely mindenki számára megfelelő lenne.
    Minimum 3 telefont kellene kiadnia.. i6, i6+ és i6 minit.
    Engedne egy kis szabadságot, amivel egyedibbé tehetné az ember a készülékét (widgetek, launcher csere, billentyűzet, hogy csak 1-2 példát említsek) és ez szerintem tetszene a "fanatikus" apple felhasználóknak is.
    Nyilván ez instabilitást, fagyást, akadozást okozhatna, amit még most nem tud bevállalni.
    Egy idő után 2-3-4 generáció után kénytelen lesz túllépni a saját határain, mint ahogy már erre tett lépéseket az IOS 7-ben, ill. a 8-ban.
    Szerintem egy - két jó húzással, lépéssel sok-sok felhasználót tudna elcsábítani a sötét oldalról, amiből most egyet megvalósított, vagyis hogy a kijelző méretét megnövelte. (biztos sok régi iPhone felhasználó ágál ellene, de a többség szerintem nem.)
    Én várom, hogy kipróbáljam, de már előre látom, hogy sok minden hiányozni fog, mint ahogyan hiányzott is, korábban az android után.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák