Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Lacy6 #602 üzenetére

    ...de az, hogy előtte a kamera alkalmazás is megfagy és csak pár másodperc után tér magához a rendszer, alkalmazások leállnak vagy újraindul a telefon... - ilyet 5s alatt biztos nem láttál, márpedig én arról írtam, és azon hiba nélkül fut adott ios verzió! az iphone 6/6plus alatt volt/lehetett ilyen probléma, de az más tészta, új típus, így jártak, majd ráfaragják, más gyártóknál is előfordul ilyen, nem is ritkán.
    a megjelenés pillanatától használom adott verzióval, már a 8.0 is a hivatalos megjelenés előtt, a gm első pillanatától telepítve volt, tehát bő egy héttel tovább használtam, mint akik a hivatalos megjelenés után telepítették, és bizony annyi idő alatt bőven kijöttek (volna) a hibák.
    ios esetén külsős alkalmazás akad be, android esetén pedig a rendszer saját folyamatai (jellemzően a két android és a media), tehát telepíteni sem kell hozzá semmit, ez bizony jelentős különbség...
    bő 17 év mobilozás, rengeteg gyártó különböző típusainak a kipróbálása és használata, és ahogy visszanézem a listát, szinte csak az lg az a gyártó, aminek egyik telefonját sem vettem meg saját használatra, mert nem volt/nincs olyan típusa, ami elfogadható kompromisszumot jelentett volna bármikor is. ebben a témában nem nagyon megyek bele a részletekbe, de a g2-nek nem véletlenül ugrottam neki többször is, mivel a jó akkumulátoros üzemidő az egyik vesszőparipám, viszont sok ellenérv is szólt a telefon mellett - a hívások hangminősége, főként a mikrofon tekintetében, illetve a hálózat kezelése sem az igazi -, szóval sokadszor is visszapasszoltam. a g3 akkumulátoros üzemidőben is romlott az elődjéhez képest, meg azt a kijelzőt tekerni is kell a hardvernek, illetve az első időkben röcögött a rendszer, de faragják, alakulgat, idővel talán lesz belőle valami...
    az első szakaszban az iphone 6 sem hibátlanul rajtolt, de azt legalább tudom, hogy az apple gőzerővel dolgozik a szoftveres javításokon, ilyen tekintetben még nem csalódtam bennük, ezért is írtam korábban, hogy látatlanban is inkább az újabb iphone - bár nem azt tervezek venni az 5s után, mert szeretem a változatosságot -, mert azt nem hagyják cserben olyan könnyen a gyártó oldaláról.
    né,mi rálátásom van azért az m8-ra is, nem véletlenül írtam le iphone témában, amikor az 5s viszonylatában felmerültek androidos telefonok, hogy inkább az m8, mint például a nexus 5...stb, de például az esetleges szervizelési módi a htc esetén nem/sem tetszik, illetve az m8 kamerája sem tetszene az 5s után, az iphone 6 hozza legalább ezt a szintet, a 6 plus meg pláne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák