Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    Azért szerintem kissé túlzás az "s" nélküli modelleket "béta" verziónak nevezni. Ebből ugyanis hajlamos az ember valami félkész dologra gondolni, pedig erről szó sincs. Azért érint érzékenyen ez a kijelentés, mert nálam is így követték egymást a modellek: i4, i5, i6. Sose vitattam, hogy az "s" jelzésű modellek ne érnék meg a plusz pénzt, de valahogy így sikerült...Nálam nem jelentkezett se az i4 antennagate-je, se az i5 kopása, pedig mindkettőt tovább használtam 1 évnél. Arról nem is beszélve, hogy nekem fontos a nagy tárhely, így általában az elődmodellt még mindig kedvezőbb áron tudtam megvenni. Az i6 az első használt iphone-om. Itt majdnem sikerült egy 16-os 6s-t vennem jó áron, de lecsúsztam róla, és utána a következő jó lehetőség egy sima 6-os volt, 64-es kivitelben, így az lett a befutó. 250 km-re Bp.-től az ember nem válogathat úgy a használt készülékek között, mint a fővárosban, én pedig látatlanban nem veszek használt telefont még megbízható eladótól sem. Nem is bántam meg, utálok sakkozni a tárhellyel.
    A 2 giga RAM meg persze jó dolog, mégsem érzem, hogy annyival jobb lenne az iPad Air 2-m a 2 giga miatt. A lényeg, hogy egyáltalán nem tartom használhatatlannak az i6-ot 1 gigával. Más problémákról még korai lenne ítélkezni, 1 hónapja vettem, 8 hónapos a telefon. Szóval van élet "s" betű nélkül is...😊

Új hozzászólás Aktív témák