Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsi67

    addikt

    válasz malphitee #3767 üzenetére

    Tanulj még .Ülj le egyes. Olvasd el kali hogyan vette .Meg gondolkozz.Ha én x éve T-vagyok tudod mit érdekel hogy független vagy függö semennyit. Nem szolgáálatós 0 % kihozott telefonokról beszélünk .Nem is tudom kinek a témája volt ezelött 2 héttel a garanciális csere .Ez nem partnerogsm. Hogy van még mit fényesiteni a memóriád meg a logikádon. :P :P :P :P

    Nem is tudom ki akart trüközni a garanciális cserélvel .De ha ez sem jut eszedbe majd felvilágositalak ebben is.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz malphitee #3767 üzenetére

    nem feltétlenül üzleti érzék kérdése, sokan szeretik a tiszta forrásból származó, és megfelelő jótállással rendelkező készülékeket, pont ezért nem írnék olyat, amit te, hogy a garanciát hagyjuk.
    215 e ft volt, de ennek számomra nincs jelentősége, ahogy annak sem, hogy majd mennyi lesz eladáskor a reális ára, nem lehet megmondani, hiszen nem lehet tudni, hogy milyen új típusok jönnek majd ki, mennyiért...stb.
    nem véletlen, hogy az apró tele olcsó, bontatlan, de számla nélküli és kérdéses jótállással rendelkező példányokkal, és bizony nem tolonganak érte, hiába függetlenek...
    ahogy én kifizettem inkább többet a megfelelő körítésért, úgy sokan mások is így gondolkodnak.
    uram bocsá', a szolgáltatós készüléknek adódik valami apró hibája, amiért az egy év jótállás lejárta előtt kicsivel kicserélésre kerül, az újnak ismét lesz teljes egy év jótállása, és bizony úgy pláne könnyű eladni egy listaáron vett készüléket, aminél nem kell aggódni a letiltás miatt.
    én persze nem erre játszom, nem szoktak elromlani a telefonjaim, feleslegesen meg nem cseréltetném az újabb egy év jótállás miatt, de már a 4s-t is konkrétan kérték megvételre a gari lejárta előtt, hogy maguknak kicseréltessék, és pont ezért korrekt árat kínáltak a függő és hűséges telefonért - nem adtam el akkor, csak a gari lejártát követően, mert bizonyos szempontból nem adom el a lelkem ilyenekért, illetve nem adom hozzá a nevem, de ez már az én problémám...
    független esetén nincs újabb egy év jótállás.
    lehet ezeken rugózni oda és vissza, de több év és sok használt telefonom eladása után azt mondom, hogy nem aggódom a függőség miatt, amíg tele az apró független de kérdéses forrású és bolti garis készülékkel, és közben az enyémet függőn és hűségesen simán elviszik annyiért, vagy még többért is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák