Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz malphitee #3776 üzenetére

    ezt mondd azoknak, akiket a gsm bolti számlával lepasszolt az apple hivatalos viszonteladó, hogy nem intézik a garis ügyet/cserét, mert így nem okés a jótállás, és mehettek vissza cirkuszolni a gsm üzletbe, mert ott apple garanciát mondtak, amikor eladták a készüléket...
    nem kell messzire menned, ezen fórum iphone témáiban is találsz ilyen - és hasonló - eseteket, és bizony azok az emberek saját hibájukból tanultak, és itt a fórumon is leírták, hogy legközelebb kifizetik inkább a drágább árat, de soha többet gsm boltból olyan készülék, amivel kapcsolatban nem tiszta minden!
    más típusú/gyártójú telefonokat is vesznek az emberek gsm bolti garival is, de nem csak 3%-ról van szó, hanem sokkal többről, akik nem csak az olcsóbbságot nézik, hanem a támogatást és a megfelelő feltételeket is, bár tőlem saját felelősségére mindenki azt csinál, amit épp csak akar, amíg nem bukik bele, hogy egyszer többe kerül a leves, mint a hús...
    beleivódott bizony, legalábbis én jogkövető is vagyok, szeretem kifizetettnek tudni az általam használt eszközök...stb esetén az áfát, és különböző jogdíjakat is, nem szeretem a szürke/fekete trükközéseket, ilyen a mentalitásom.

Új hozzászólás Aktív témák