Új hozzászólás Aktív témák

  • malphitee

    senior tag

    válasz kali #3735 üzenetére

    Értelek, ez is egy álláspont . Az enyém az hogy megveszem majd 40-45K val olcsóbban partnerogsm be ha lesz náluk , és bízok abban a 90%ban ami esély van ra hogy nem romlik el, és nem kell garanciával esetleg bajlódni . vISZONT ha eltelt egy év és elfogy a garancia akkor én fogom könnyebben eladni mert fuggetlen, bármit belerakhatnak, illetve mindenk vásárló azt fogja nézni hogy mennyi jelenleg a legolcsóbb i6 egy boltban és abból fogja levonni kb az 1 év használat értéket . És akkor ott pénzben is többet buksz ha találsz egy tmobilos vevőt 40k val mivel annyival drágábban vetted a telefont kint én . Jelen esetben 175K egy új 5s GSM be. Azaz ha vásárló lennék és neked lenne egy ilyen telefonod és garis, 150 nel nem adnék többet érte , független ért , mivel a tied függő 135K. És így gondolkodók , mert ha majd el fogom adni i6 akkor a vásárló is így gondolja majd. De i6 ot úgy is i7 nel cseréltem majd le, szóval odébb van meg. Én is meg vagyok love most a tmobilos iPhone 5 32gb kar talán telefonnal, gari van ra 4honap, de gari papír nincs meg, maximum elektronikusan. Meg sem fogom tudni eladni 95-100k nal többért pedig 32gb.

Új hozzászólás Aktív témák