Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Fryskitt #4987 üzenetére

    Értelek és a többieket is, de ebből a szempontból a 220 azért nem mondható szürke import központnak - se kisboltnak, főleg, hogy 2011 valamint 2012-ben megbízható boltnak tituálták.
    Holnap megpróbálom cseréltetni vagy a pénzt visszakérni, ha véletlen a cserébe belemennék ellenőriztetem telefonon az apple.hu -val (mert lehet, csak ma hülye voltam kihasználni ezt a lehetőséget) a készüléket és ha minden OK, szóval nincs tiltólistán és javítva se volt, szóval nincs története akkor szerintem nyugodt szívvel elhozhatom nem? Ha viszont, hetekkel-hónapokkal később lenne valami akkor meg vinném a Starkinghez, akik az i4S készüléket is szó szerint cserélték.

    Starking sem kért semmilyen számlát soha, IMEI alapján ellenőrizték és ha OK volt, akkor cserélték.

    Akkor az iStyle sem mondható teljesen korrektnek. Starkingnek komolyan nem kell semmi sem, csak a készülék. T-Mobile -ról nem akarok nyilatkozni bizonyos dolgok miatt, de amennyire tudom, ott is voltak és vannak jó kis dolgok... :(

    A mobil teszteket olvasva, meg az iPhone tesztet is, akkor ezek szerint a pH is szürke importból szerzi? Mert az xxl gsm sem nevezhető a legmegbízhatóbb boltnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák