Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flind

    senior tag

    válasz Tigerclaw #28 üzenetére

    Mert mit tekintsen elsődlegesnek ha ő egy designer? Inkább az a baj hogy még mindig nem sikerült vezérigazgatót találni Tim Cook helyére. Jobs betegszabadságai alatt ideiglenesnek kitűnő választás volt, de hosszútávra..

  • ZooLee

    őstag

    válasz Tigerclaw #28 üzenetére

    Azért az Apple korábban egyedi módon tudta kombinálni a mindenki által elérhető technológiákat és azzal valami újat alkotott, vagy legalábbis a minőség teljesen új szintjét hozta el a piacra, szóval nem kell feltétlenül valami nagy technológiai áttörésre várni, ahhoz hogy lépjenek.

    OK, de azért legalább a szeptember 9-et várjuk meg, mert eddig csak pletykák alapján ítélkezhetünk. Bár tény, hogy az 5 és 5S esetében a pletykák legnagyobb része teljesen igaznak bizonyult... Kíváncsio vagyok p. hogy ha tényleg lesz NFC az iPhone-ban, akkor mit építenek rá a használathoz...

    Talán a baj az, hogy Jony Ive csak a külső design fejlesztését tekinti elsődlegesnek és most ő ott a góré a fejlesztést tekintve.

    Na igen, ebben van valami, én az elején nagyon örültem, mikor arról volt hír, hogy Ő lesz minden fejlesztésnek a vezetője, mert amit hardver téren letett addig az tényleg nagyon jó volt, de belátom, hogy valószínűleg meg kellett volna maradnia a hardver tervezésnél...

    (#36) buvartacsko: Szerintem Tim Cook nagyon is jó választás lehet, gondolod hogy Steve Jobs ecpeckimehetsz módon döntötte el hogy ki lesz a vezérigazgató? Nem tudhatod mi zajlott a háttérben.

    Tim Cook tényleg nagyon jó, és sikerre tudja vinni az Apple-t, de leginkább gazdasági tekintetben. Benne nincs meg az a zseni, ami Jobs volt, aki a Termékkel foglalkozott. Mert pont egy ilyen ember kellene Cook és Ive közé. Vagy melléjük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák