Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz Peterson_ #16 üzenetére

    Szerintem nem írtam ezt, ebben a formában biztos nem, de vitatkozhatunk még róla.

    Nekem fáj minden olyan termék sikere ahol úgy érzem hogy nem a valós teljesítményen múlik a siker, hanem pl. marketingen.
    Nem igazán tudom elképzelni, hogy ha a egyenlő marketing pénzzel indulna a Sony Xperia Z2 vagy a One M8, és az S5 akkor az utóbbi kerülne az eladásokban az élre.

    A Samsungot meg nem utálom, csak a mostani Samsungot nem kedvelem.
    Régebben még megerőltették magukat, hogy valami eredetit tegyenek le az asztalra, de amióta ők vannak top-on nem érzem, hogy bármi eredeti lenne bennük, és nem csak designban hiányolom ezt.
    Vízállóságot a felső kategóriába a Sony hozta. Az első hosszabb üzemidejű okostelefon a Moto nevéhez fűződik (igaz anno még elég vaskos volt a Razr Maxx ).
    Mit tett hozzá a Samsung? Pulzus mérőt? ennyi?
    Akit ez a téma komolyabban érdekel az vesz magának egy Polar-t, a többiek meg úgy se használják soha.
    Az ujjlenyomat olvasó elég pontatlan, szóval ez megint a "legyen nekünk is mert az iPhone-ban van" kategória, csak épp ebben a formában cél nélküli az egész. Ott van még a barométer, ami szintén látjuk, hogy marketing bullshit mert nem épp pontos (ha az lenne akkor se lenne túl hasznos).

    Kb. ugyanazt érzem a mostani Samsungnál mint amit anno a nokia csinált az N95 / N82 idején.
    Egy legolcsóbb műanyag házas terméket kidobott komolyabb innováció nélkül mert a Symbian + nokia név miatt úgy is őket vette mindenki. Akkor még a Samsung adott ki jó kis fém készüléket, pl az INNOV8, de teljesen hiába erőlködtek kiadni egy tényleg jól összerakott telefont, a "név" akkor még a nokiáé volt.

    A Samu max azért nem fog a Nokia sorsára jutni egy hamar, mert a Google nyomatja az operációs rendszert, és ők nem fogják elbénázni mint ahogy a Symbiannal történt.
    És mivel a Samsung sikere töretlen, így továbbra is a legolcsóbb műanyag házas komolyabb innováció nélküli termékeket fogják nyomatni, mivel ezt veszi a nép.
    Ez még nem is zavarna komolyabban, ha nem olyan mértékű lenne a siker, hogy emiatt olyan gyártók tűnhetnek el mint a HTC vagy Sony...

Új hozzászólás Aktív témák