Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz wikings2 #5 üzenetére

    szerintem az első rész volt igazán parás, a második inkább zúzda lett... (avp1-et csak predator-ral tudtam director's cut-on végigvinni, marine-nel a leggyengébb fokozat is hardcore volt...) mellesleg 1óra játék után volt vagy 150 a pulzus és pihentetni kellett... viszont a második részt simán végigvittem egyhuzamban normál fokozaton halál nélkül... az új részről meg ne is beszéljünk: csomó interakció, simán elkapja a katona az alien fejét és beveri az arcát meg a facehugger sem jelentett instant halált, így komolyabb veszélyt sem... ja, és csőjáték lett gps-el...

    nem tudom, emlékszik-e még valaki az "invasion" pályára a '99-es avp-ből... az valami brutálisan jó volt és akkor nemhogy gps nem volt, még minimap sem, a dögök meg random spawnolódtak... (nem egy csőben mentél, ahol kiszámítható időközönként jött 1 jószág, hanem ment a zene, fokozódott a hangulat, pittyegett a mozgásdetektor és majdnem bef*stam csomószor, amikor 1-2 szinttel arrébb ment el valami) szerintem a régebbi játékok jobban fejlesztették a tájékozódóképességet is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák