Új hozzászólás Aktív témák

  • XharX

    aktív tag

    válasz myckey #9 üzenetére

    Gondolom ennyi idő után már nem aligha kell, de spoiler következik az első és második rész története kapcsán.
    A DA: Origins és a 2 története nagyon kis részben függ csak össze. Konkrétan van pár karakter aki visszatér egy egy említésre vagy jelenetre, egyedül Anders aki a 2-ben is főbb szerephez jut. Ő az awakeningben tűnt fel.
    A másik közös pont még Lothering. Az elsőben a darkspawn csapatok bevették még a játék első pár órájában míg a kettő meg innen veszi fel a fonalat, hogy a főhős és családja menekül. És kb kifújt tudtommal az összetartó kapocs.
    Ez a Mass Effect folyamatosságához mérten sehol sincs, szerintem a 2 bőven érthető az origins/awakening nélkül is. Abban viszont közel se vagyok biztos(szeretem ha a legjobban várt játékokról minél kevesebbet tudok mielőtt játszanék velük), de mintha az derengne, hogy az új DA erősen épít a 2-re és részben az 1-re is. Akkor viszont pótolják a kevés kapcsot utólag is és érdemes lesz elővenni az előzőeket.
    Ebben viszont engem javítsatok ki ha tévedek :)

    Csatlakozom a nagyon várós csoportba, az elkövetkezendő másfél évben 3 játékra várok, ebből az első ez lesz. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák