Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrianDK

    tag

    válasz püki #5050 üzenetére

    Nekem fel volt töltve a telefon és a gyors bootolás is ki volt kapcsolva, mégis először tégla lett, szóval nem tudom mi mehet el ott, hogy ki is írja, hogy minden rendben és mindent úgy csináltam, ahogy írta. De mivel működik, már nem nagyon érdekel mi miért történt...

    Frissítés óta elég sokat nyúzom és észrevettem két dolgot is:
    - A hangminőség az 1-es számú kártyán hihetetlen minőségűre javult. Azt hiszem még a méltán híres Blackberry-k minőségét is túlszárnyalja jelenleg (van összehasonlítási alapom), és mind kihangosítva, mind head-seten, mind telefonban nagyon-nagyon jól szól.
    - GPS jelet az első alkalommal iszonyat nehezen talált. Már kezdtem megrémülni, hogy valami nincs rendben, de ma, csak ámultam bámultam. Reggeli futásnál használtam, majd el kellett guruljak a párom munkahelyére. Gondoltam hazafelé kipróbálom a 3 betűs navit. A GPS bekapcsolását követően, mikor a progi felállt, abban a pillanatban meg volt neki a pozíció, pedig felhős ég, szemerkélő eső is volt. Csak néztem bambán, majd még át is váltottam GPS Test programra, hogy megnézzem... 10 műholdat látott és 6 vagy 7 volt "in use" állapotban, és persze hazáig - bár tudom az utat, mert én is ott dolgozom, szóval sokat járok arra :DD - egy pillanatra sem szakadt meg, pedig átmentem pár vasúti átjáró alatt, vasbeton építmények között - ahol korábbi egyik telefonom volt, hogy lehasalt és elvesztette a jelet. Nagy dícséret az Alcatelnek ezért!

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák