Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz -NOKIA- #848 üzenetére

    Azért egy x2-02-t ne hasonlítgassuk az okos telefonokhoz. Tudom az is az valamennyire. Az a telefon teljesítményben és tudásban a közelükben sincs, ha csak nem azt nézzük, hogy a telefonunk tudjon hívást fogadni, indítani és sms-t küldeni, fogadni. Ilyen igények mellett egy sima nem "okos" két szimes kell neked, mert azokban általában az aksik elbírják egy hétig.

    Nekem jelenleg még egy motorola defym van. Ott is sokan írták, hogy jaj csak egy napig megy, ha reggeltől estig lógok rajta, pfúúúj a kukába való. Nekem normál használat mellett, most már elmúlt rég a varázs, napi 10-30 perc telefon, netezgetés, email szinkronizáció és elmegy 2-3 napot. Ha navigálok, nyomkodom orrba szájba akkor 1 nap. Amik most nagyon jók teljesítményben, azok az új ionos telók, a tesztekben is jól szerepelnek e téren.

    Abban biztos vagyok, hogy nem első napos, hetes újdonság mámorában ez az alcatel is el fog menni 2-3 napot.

    Második és egyben céges telóm egy samsung xcover, 1 hét üzemidő, mindent kibír, de az nem okos telefon.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák