Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz imiadmin #571 üzenetére

    Ezzel teljesen igazad van, de amit nem lehet tenni, az az, hogy oldalakat ajánlatok. Párszor már belefutottam én is hasonló témákba az igo-val kapcsolatban. Akai akarja az úgyis tudja, hogy hol lehet elérni, ha erre harapnak, (ami érthető, mivel nem akar senki sem szankciót az oldal ellen) harapjanak ez a dolguk, mi is tudjuk, hogy mi a szabály, minden ilyen jellegű dolognak megvan a maga helye.

    Amit én sem tudtam sohasem megérteni, az az, hogy miért nem lehet eszmét cserélni egy program beállításairal sem, nem arról van szó, hogy hogyan tegyük fel, hanem ki milyen felbontást használ van-e vele gondja stb. Ez még nem meríti ki a warez fogalmát. Kicsit olyan mint, hogy a Jimmy számok nem mennek a rádiókban, csak azért mert eldöntötték, nem azért mert nem lehet...

    Amúgy az igo-t készítő céget csak sajnálni tudom, begyöpösödöttek egytől-egyig. Nem képesek kiadni a rendes programjukat androidra, mert ott könnyen lehet warezolni, mintha így nem azt tennék, ha kiadnák akkor talán az emberek egy részétől pénzük is lenne. De ez az ő bajuk.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák