Új hozzászólás Aktív témák

  • püki

    aktív tag

    válasz kisteri #5038 üzenetére

    Szia! Nekem minden gond nélkül működött az update, leírom hogyan csináltam, de felelősséget nem vállalok az esetleges károkért! :DD

    Első lépés teló legyen felötölte. Letöltöd a One Touch Updgrade programot (én a 2.7.3.-at használtam) Ha ezek megvannak, telefon kikapcs,de még ne kösd össze a géppel, OTU program indít, nyelvet választasz, a következő lépésben ki kell választani a telefon típusát,(én a "One Touch 997" opciót választottam ), ha megvan Start gomb, ott kiírja hogy mikre figyelj, telefon legyen kikapcsolva, ne legyen még összekötve a géppel, és legyen feltöltve teljesen! Ha ez is megvan akkor Next gomb. Ha kattintasz megint megkérdezi, hogy biztosan fel van-e töltve, mert ha idő közben lemerül akkor keresztet vethetsz rá (illetve most már van megoldás a többiek már kitárgyalták) Nyomsz egy Igen-t, és most csatlakoztatod a telefont a géppel (Step 2/4), innentől kezdve több dolgod nincs, ahogy érzékeli a telefont elkezdi letölteni az update-t, az internet sebességből függően eltarthat 20 de akár 120 percig is, ha megvan átlép a 3. lépésre itt telepíti, majd a végén kiírja hogy leválaszthatod a gépről, megtörtént a frissítés. Széthúzod és bekapcsolod, ha sikerrel jártál az alábbi boot logó fog fogadni, az első indítás eltarthat pár percig. Ha betöltött nincs más dolgod mint követni a kijelzőn megjelenő utasításokat
    Sok sikert :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

Új hozzászólás Aktív témák