Új hozzászólás Aktív témák

  • Roncsika

    csendes tag

    válasz Logitech #4201 üzenetére

    Köszönöm a linket, megnéztem :-) ! Úgy láttam, már másoknak is volt ugyanilyen gondja.Megoldást viszont egyértelműen nem találtam ( vagy csak totál laikusként nem értettem ??)

    A telefon valahogy érzekeli a hálózatot,kiírja, hogy BOB,de nem tud csatlakozni erre, hanem csak az A1-re. Tegnap kiderítettem a BOB-ügyfélszolgálatán,hogy ez azért van, mert az A1-hálózatot használják...(érdekes,hogy ezt csak az okostelefon veszi észre, a 'nem-okos' meg simán csatlakozik a BOB-nevűre ??? )...
    Szóval az ügyfélszolgálatos szerint hiába írja ki a telefon az R-betűt,és figyelmeztet a roamingra,állítólag nem roamingol ...Az R megjelenése még állítólag az adatcsomaggal is összefüggésben van ( noha sem a wifi , sem az adatkapcsolat nem volt bekapcsolva ...) És ami még érdekes,ezt az egész roaming-dolgot a régi 'nem-okos'-telefonon ugyanezzel a simmel nem játssza, teljesen normálisan működik ... Szóval nem vagyok igazán nyugodt,hogy ne foglalkozzak a R-rel, csak a normál hívásdíjakat számlázzák...:(

Új hozzászólás Aktív témák