Új hozzászólás Aktív témák

  • customrobi

    tag

    válasz retesz147 #1377 üzenetére

    Én biztos nem nézek végig 38 perc videót, de van ilyen telefonom.
    Néha tényleg megakad, egy-egy pillanatra. Amikor épp 15 frissítés megy rajta, megosztott neten, amit másik 3 készülék használ egy időben. Az én igényeimnek megfelel még ez, simán elviselhető. Alap menügörgetésnél nem tapasztaltam még akadást, lassulást. Előző telefonom egy Defy, azt is szerettem, de kellett a két kártya. Ahhoz képest villám. Pedig nem tartottam lassúnak azt sem. Nejem Huawei akármijéhez képest meg űrkorszak.

    Nekem jó a kijelző minősége, a hívások minősége. A külső ízlés dolga, de nem nagyon nézegetem, nincs is üvegzsebem.:) Láttam már szebbet, de ez is bőven elmegy.
    Talán egy picit nagy maga a készülék, egyelőre nekem szokatlan, kicsit spórolhattak volna a felesleges alsó sávon, akkor jobban kézre esne, pedig elég nagy kezem van. Persze a Samsung Note-hoz képest filigrán.:)

    Szerintem teljesen belefér az ajánlott kategóriába, főleg az ár/használati érték arány figyelembevételével.

    Állítólag a ájfon nem akad. Viszont az ára akadós sokunknak, nem beszélve a körítésről.

    Kurva Telering roaming:(

    Vessetek az oroszlányok elé.

Új hozzászólás Aktív témák