Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crow89

    tag

    válasz totisz79 #3021 üzenetére

    Üdv!

    Akkor az a baj...

    Mivel eddig is csak 1 kártyával használtad a telódat, úgy az is jó lenne.
    De akkor ments le minden fontosat az sd kártyádról mielőtt nekiállsz, mert ahhoz, hogy az rendesen működjön a cwm recovery-vel 3 partícióra kell osztanod az sd kártyát...

    Ha fel akarod tenni:

    Minden eddig telepített cuccod elvész és újra kel csinálnod a google és egyéb fiókjaidat!

    1. lépés: lemented a gépedre az sd kártyádról a képeket/videókat/egyéb számodra fontos dolgokat.
    2. lépés: felteszed az update2.1.zip-et az sd karidra.
    3. lépés: teló kikapcs és recovery indít.
    4. lépés: recovery-ben wipe data/factory reset opciót kiválasztod
    5. lépés: bekeresed az update2.1.zip-et az install zip from sdcard/choose zip from sdcard menüben és telepíted.
    6. lépés: Recovery főmenüjében Advanced/Partition SD Card menüben első a 2. partíciód mérete(én 512-t szoktam), második a swap partíció mérete(max 256-ot enged asszem, tehát azt válaszd)
    7. lépés: Ha kész reboot system és vársz(elsőre lassabban indul a teló)...
    8. lépés: végigcsinálod a beállítás varázslót
    9. lépés: Swapper2-t megnyitod és ->Swapper2 beállítások:
    Menü gomb(telefon bal touch gomb), Settings, Run swapper at startup "pipa", Swappiness "10", Advanced preferences, Use swap partition "pipa", Swap partition, beírod a /dev/block/platform/mt6573-sd.0/mmcblk0p3, Recreat swap "pipa", Reformat swap "pipa", vissza, vissza, ON. Teló reboot és kész is vagy.
    10. lépés: link2sd beállítása -> elindítod és kiválasztod az ext2-t majd reboot, aztán bepipálod az autolinkelést meg ilyenek... a natív app2sd beállításoknál mint már írtam is célszerű az automatikust hagyni telepítési helynek, mert a linkelés jobb mint az átmozgatás...

    Ha valahol elakadsz kérdezz :)
    Persze megvárhatod Stirlitz Tutorialját is, ha az enyém túl bonyolultnak tűnik...

Új hozzászólás Aktív témák