Új hozzászólás Aktív témák

  • Acesanyi

    tag

    Üdv mindenkinek !!!

    Örülök, hogy nyílt egy topic ennek a frappáns kis telónak. (ha nem baj én nem nevezném tepsinek :) )

    Gondoltam, beszállok én is a fórumozásba mivel én több mint 2 hete már birtoklok egyet és látom, hogy a hozzászólók legalább 70%-a nem is fogott a kezébe ilyen telefont.(csak a neten böngészésből informált)

    Nem rég még én is egy Alcatel One Touch Smart II. V860 tulajdonosa voltam 1.5-éven át aminek nagyon jó kis fóruma volt itt és sokat lehetett informálódni,tanulni és fejlődni akár a root-olás területén. Ezt csak azért írom, hogy olyannak aki már magában eldöntötte nem is vesz ilyen készüléket vagy drágábbra -természetesen szebb megjelenítésű- készülékre tud több pénzt kiadni még nem kellene megölni a topic-ot azzal, hogy kézbe sem fogta a telefont soha és más olyan személyeket beszél le róla akik talán örülhetnének, hogy ennyi pénzért kapnak egy korrekt telefont.

    Én ejteném is ezt a témát. :P

    Amit nem értek: miért 196 ppi- ről van itt szó, mikor nekem az Antutu 240ppi-t ismer fel ?

    Egy dolog -egyben a legfontosabb-, hogy pontosan 6 tipusa van a POP C7-nek:
    7040A, 7040F, 7041X Single Sim
    7040D, 7041D, 7040E Dual Sim

    Ezek közül pedig a vodánál a 7041X kapható ami nekem is van, ez hardverikusan erősebb a többinél valamint auto és "touch focus" is van benne. Amiben alul marad az X tipus az A,F és az E vel szemben, hogy ők nem 5Mp hanem 8Mp kamerával vannak ellátva de hardverikusan gyengébbek.

    Tapasztalataim:
    KIJELZŐ-- igaz nem egy SIII vagy mondjuk lg 4x HD (amik egyébbként is más technológiával rendelkeznek és árban is 2x ennyibe kerülnek) Nekem elfogadható ennyiért, mert csak felülnézetből látok invertálást, másik 3 irányba nem látok változást.
    PIKSZELESSÉG-- ha 2 cm-re tudnék fókuszálni a szememmel akkor lehet látnám is őket :D
    WIFI-- nagyon gyorsan talál és csatlakozik
    AKKUMULÁTOR-- nekem eddig átlagban 4 napot bírt. Ebbe volt egy kis netezés, fényképezés, babrálás, játék ritkán, telefonálás bőven stb. A telefonálás eszméletlenül keveset húz, asszonykámmal olyan 50-60 perceket is szoktunk trécsélni ami alatt 1-2% esik le.
    HANG-- Telefon beszélgetésnél mind két fél nagyon tisztán halható. A Hátsó hangszóró viszont nem nagyon nyerte el a tetszésemet, mert hangosnak-hangos de nekem kicsit olyan mintha pohárból szólna, de nem torzít( a Smart II DSP Managerrel sokkal szebben adta a hangokat) igaz ez nem jelentős mert zenéket én fülessel, ha halgatok.
    A KAMERA-- 5Mp-hez szerintem hűen dolgozik (bár ha valaki parkizonkóros kézzel nyomja akkor nem csoda ha mosott a kép) a Kamerafelvétel nekem kifejezetten tetszik főleg, hogy a 7041x 1920X1088 felbontásba készíti a felvételeket aminek a hangja is kristály tiszta és még ami nagyon tetszik, hogy felvétel alatt automatikusan fokuszál az 1x optikai zum. Így messzire és közelre is tisztáz mindig!

    EDDIG KIPRÓBÁLT NAGYOBB JÁTÉK-- a Need For Speed Most Wanted 2013 ami mindenféle lagg és akadás nélkül fut a telón "meg sem érzi"

    Egybevéve nekem ennyiért korrekt kis telónak tünik eddig, remélem "gyári" gond nem lessz vele vagy 2 évig :D
    Remélem ezzel a kis tapasztalat megosztással előrébb segítettem azokat akik a vásárlásán gondolkodnak!
    Ha valakinek kérdése van valamivel kapcsolatban akkor válaszolok ha tudok, sajnos most csak ennyire futotta időm.

    További jó fórumozást mindenkinek és remélem jobb irányba is fordul majd! :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák