Új hozzászólás Aktív témák

  • Berti1992

    csendes tag

    Sziasztok!

    Csütörtökön ruházok be egy új telefonra, ám már két hete vacilálok az SP és az OTIS között. Az egész fórumot végigolvastam majdnem mindkét helyen, és az indok, ami miatt nem tudok dönteni az az, hogy pontosan mire is képes ez a hardver a 305-ös adrenoval. A hivatalos adatok szerint 50%-al erősebb ez a gpu a 220-asnál, de nem láttam még igazán nagy igénybevétel mellett. Az SP-ben meg egy ennél 8× erősebb gpu van, a 320-as, csak nem tudom hogy van-e értelme, ha ez is visz mindent.

    Szóval erre lennék igazából kíváncsi, hogy hogyan viszi a legbrutálisabb igényű játékokat, mint pl. Dead trigger 2, Real Racing 3, Asphalt 8, Modern Combat 4, Nova 3, Iron man 3, Thor; amiknél van beállítás, magas fokozaton, mennyire folyamatos, smooth a lejátszás.

    Mert amúgy a kamerája annyival nem jobb, a kijelzője viszont nem ennyire szép, illetve OTIS jobban tetszik, és a vékonysága is megragad, szóval a hardver az egyetlen tényező, amin eldőlhet ez az egész.
    Ugyanis szeretek játszani, és szeretnék továbbra is játszani telón, ez egy fontos tényező számomra :U

    Előre is köszönöm a tapasztalatokat :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák