Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    válasz Berti1992 #2538 üzenetére

    Nyugi, ez a "TELMAXIMALISTÁK BRIGÁDJA", Telekom átküldi oda, ez idő, ott ülnek a semmin az is idő, visszaküldik, az is idő ez tart 2 hétig, a nesze semmi fogd meg jól helyzet.
    A szitu, hogy nekem ugyanezt eljátszották anno a 995-el, hogy főpanelt cseréltek (mert karcos kerettel küldték vissza és lendületből át sem vettem, érdekes első körben a panelnek nem volt baja, a semmit csinálás után lett???), aztán szoftvert frissítettek (mert nem rakták össze rendesen és majd 1 mm-t mozgott a kijelző???) sorolhatnám... Az a szitu, hogy az a """""partner""""" (bár nem tudom, hogy egy ilyen sokat belesz@ró brigádot hogy lehet partner """""szerviznek""""" nevezni???) sikertelenül próbálkozik, ezzel a felhasználók idegein és idején játszadozva...
    Azért vélekedek így mert az én esetemben a 995-öt, ha jól emlékszem 6 alkalomból egyszer sikerült megjavítaniuk, mégpedig amikor a telt. sajnos nem tudták javítani alkatrészhiány miatt...
    Persze az a poén, hogy akkor is a levásárlást (új hűséggel, mert nem fogadtam el a felajánlott sz@rokat) kaptam csak na mindegy... Holott nem az én hibám volt az a sok sz@rozás...
    Bocs a kikelésért, de ha ilyeneket olvasok akkor mindig az én korábbi szitum jut eszembe...

    Pummera: a T le sem tojja, hogy totál feleslegesen fizetsz a kihasználatlan díjcsomag miatt, azt külön meg kell reklamálni, érdemes!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák