Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz Halkow. #3253 üzenetére

    Kifogtál egy sz@r példányt. Az én kijelzömön nincs egy deka kék csik se.

    Amúgy kicsit tényleg túl van itt misztifikálva ennek a készüléknek a hibái.
    Nekem pl. lassan egy éve van meg és tökéletesen meg vagyok elégedve vele, főleg ár érték arányban. A kijelzője fantasztikus, az üzemideje is jó (csak ki kell kapcsolni a wifinél a speciális beállításoknál a hálózatok keresésének fogadása vagy vmi hasonló opciót ami egy androidos hülyeség és k.rva gyorsan leszivja az akksit) és rendkivül gördülékeny a rendszer, egy pillanatra sem akad meg.

    Volt már a kezemben néhány androidos telefon és azt kell mondjam hogy a készüléknek semmi olyan egetrengető hibája nincs ami androidos platformon kirívó lenne vagy bármely más készüléknek ne lenne hasonló problémája.

    A videó alatt valóban rossz a hang, bár ez engem épp nem zavar mert nem szoktam vele videózni csak azért próbáltam ki mert itt többen irták hogy rossz és nekem is. És nálam az sd kártya is tökéletesen megy, pedig valami olcsó scandisk van benne.

    Ezzel szemben, csak mert valaki felhozta itt a htc-t, én egy htc desire x-ről váltottam ami kb. ugyanez a kategória, na ott ilyen idős korában már volt egy szép sárga csik az lcd-n állítólag ettől rengeteg htc telefon szenved, a ki/be kapcsoló gombja annyira sz@r volt hogy gyak esőtáncot kellet lejteni hogy be lehessen kapcsolni a kijelzőt ez is szériahiba állítólag... És az előtte lévő telefonom is htc volt na annak meg a kijelzője meg egyszercsak össze vissza érzékelte az ujjam... (tudom vadász vadász...). Na ezek után döntöttem el hogy soha többet htc (pedig a htc design k.rvára bejön nekem).

    És ezzel most nem a htc-ről akarok véleményt nyilvánitani, csak rámutatni arra hogy minden androidos telefonnak vannak problémái (és bármelyikből ki lehet fogni gyári hibásat), és itt sincs semmi rendkivül kirívó.
    Engem speciel jobban zavart hogy a htc kijelzőjét alig lehet bekapcsolni mint hogy itt rossz a hang a videó alatt, de ugye kinek a pap kinek a papné.

Új hozzászólás Aktív témák