Új hozzászólás Aktív témák

  • Halkow.

    senior tag

    válasz pulai1000 #3304 üzenetére

    Jaj :W

    Te se ismered a telenort és a nagyszerű telemaxot most pár pontban elsorolnám a telóm szervizelése történését

    Telenor nő -> hello szia miben segíthetek?
    én-> készüléket hoztam vissza mert rengeteg hibával küzd
    Telenoros nő -> fapofa egy kis grimasszal, mi is pontosan a probléma?
    én-> videózáskor sípol vagy nincs hang és kint a szabadban túlmelegedet és szaggatot ezen kívül a készülékház hátlapja recseg mozog a power gombnál
    Telenoros nő -> úhhhh ez szoftver hiba lesz gyakori ez :W

    1-2hét múlva
    szoftver frissítés, semmi nem változott

    Aztán vissza a telenorba

    Telenoros nő -> jaj megint nem jóóó?
    én -> egyáltalán nem és kétlem hogy ezt bármi megoldja, ezért cserét kérnék! többletköltség miatt nem lehetséges de előtte a hölgy közölte hogy szerinte feleslegesen küldöm stb.
    -> engem nem érdekel az a dolguk csinálják meg beadtam ugyanazon hibákkal

    2hét múlva
    kamare modul, + xy csere

    a teló micro usb körüli rész hemzseg a karcoktól, kamera plexi szintén, ezüstös kopások, egyéb teló nem változott

    már másnap a telenorba!

    Telenoros ficsúr -> jaj helllló
    Telenoros nő már meg se szólalt :)
    Telenoros ficsúr ->mi a probléma
    én ->az ami múltkor, sőt maga szerint ez normális hogy így leamortízálják a készüléket a szervizesek? hát hat...
    én -> jó akkor készülék cserét írjunk be papíron, túl költség miatt javítják

    hazamentem leültem gép elé, írtam egy szép levelet a telenornak a szervizről, a fogyasztó védelemről

    2-2,5hét múlva

    felhív a telenoros bányarém -> jaj jöhetsz a telefonodért fülig érő szájjal :) :) :) stb...
    bemegyek 30perc után előcsapja a ficsúr
    én -> magamban mondom mi a franc ez új lenne? hát nem csak új külsőt kapott, na mondom elpasszolom még lehet 40-ért erre már xy emberek 30-35ért rakják fel há normálisak ezek.... nem is vették meg 1 jelentkező ha volt 30-ért akarta elvinni na mondom a nagy... akkor megfogadtam többet Alcatelt nem veszek.

    szóval erre a inkorrekt ügyintézésre számíthatunk bármiféle probléma esetében de hamarosan jön a folytatás részemről

Új hozzászólás Aktív témák