Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    Ma vettem meg PS4-re az Ultimate Evil Edition-t 18000 HUF-ért. :W
    Még "szerencse", hogy ráakadtam erre a cikkre és kiderült, hogy 13000-ért is megvehettem volna.

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Damage

    senior tag

    válasz RyanGiggs #12 üzenetére

    Nem! :DD

    (#13) raziel01: Ez majdnem mindenre igaz. Számítógép, telefon, fényképezőgép (az objektívek talán kivételek, azok tartják az értéküket). Hónapokkal a megjelenés előtt előrendelem a játékokat. Így nem is nézem, hogy valamelyikre már a megejelnésnél akció van. A játék jó, egészen biztosan le fog kötni jó ideig, számomra végülis ennyiért is megérte. 18 ezerből HUF-ból egyéb esetben:
    - el tudok menni két alkalommal moziba a párommal + utána vacsi (ez kétszer 3 órás "szórakozás")
    - Leszaladunk a Velencei tóra 1 napra (üzemanyag, autópálya, ebéd 2 személyre)
    Ezzel meg hosszú-hosszú órákig elleszek unalmasabb perceimben. Kárpótol az éves PSN+ előfizetés, amivel minden hónapban kapok ingyen játékokat PS3 és PS4-re is. Megpróbálok optimista lenni.

    (#16) BabMester : Szeretem a dobozos kiviteleket azokból a játékokból, amik nagyon tetszenek. Egyébként U.K. store-ba vagyok regisztrálva.

    (#19) kovsol : Ez lenne a logikus. Sokszor el is felejtem, hogy új játékot hoz a futár az adott napon, mivel hónapokkal előre megrendelem a játékokat.

    (#26) Cobra652: Ezek szerint az Ipon egy korrekt cég. A hibájuk ellenére is az olcsó áron kiküldték. Egyszer edigiben rendeltem online egy monitort. 10 ezerrel olcsóbb volt, mint máshol (nem volt feltűnően olcsó, mivel nem egy 30-40 ezres monitorról van szó). Visszaigazolták az árát és a szállítás napját (kiszállításnál KP-val fizetés). 2 nap múlva jött a mail, hogy sorry, elírták az árát, 20 ezerrel többe kerül. Hiába hivatkoztam bármire, nem szállították ki, utána meg hazudoztak (elfogyott, nem lesz már stb.). Azóta sem vásároltam náluk.

    Láma kérdés, mivel nem szokásom multizni, a single-t preferálom: A PC-sek és PS4 tulajok tudnak egymással játszani a Diablo3-mal? Vagy külön serveren megy?

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák