Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz wjbhbdux #3 üzenetére

    ? L.A. Noire az Rockstar termék, Maffia meg 2K. Vagy úgy érted, hogy a Maffia elmegy L.A. Noire irányba? Őszintén szólva nehezen tudom elképzelni a két játékot ötvözve.
    Mindenesetre várnám mind két játékot, de úgy tudom a Noire túl költséges volt legutóbb a mimika miatt, és nem hozta vissza a pénzt, ezért nem hiszem hogy látunk belőle több részt.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz wjbhbdux #6 üzenetére

    Utánanéztem, tényleg van ilyen pletyka. Én szerettem mindkét játékot, de jobban örülnék, ha két külön játék is maradna. Egyrészt a mimika olvasósdi egy gengsztert alakító szerepben elég indokolatlan, másrészt a Mafia 2 nekem tényleg 10/9 (fanyaolgó, mafia 1 jóbvót huszárok hess!), egyetlen negatívum az volt, hogy a ,,homokozó" üres volt, nem véletlenül maradt ki a Free ride sem. Viszont az L.A. Noire-nál senki sem hozta fel negatívumnak, mivel ott már alapból ajándék volt az, hogy nem cső játékot kaptunk hanem legalább Sand Box. Na már most, ha a következő Mafia erre hivatkozva nem kap GTA-hoz hasonló tartalmú sandbox részt, akkor morci leszek.
    Legyen egy jó, nyomozásra és arcjátékra kihegyezett Noire 2, illetve egy pörgős és hangulatos Mafia.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák