Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmisi99

    addikt

    válasz Kolondrum #4 üzenetére

    Egy kis lista az elitebook problémaimból.
    8540w, a gép elején lévő fémről a festék gyakorlatilag minden behatástól lepattogott, körömmel rendesen lehetett leszedni. Szét kellett robbantanom a gépet, hogy 1000ft os festékszóróval lefessem jobb minőségben. Ez nem egyedi hiba.
    A gyári hűtés gyakorlatilga éppen, hogy kikapcsolási szint alatt tartotta a gépet, több ezer ft ot vertem el pasztákra, hővezető lapokra, hogy ne visítson a gép alapjáraton se. De egyszerűen ismét csak a spóroláson szenvedtem.

    Az egyik hangszóró megdöglött.

    8560w, végre egy jó gép gondoltam én, jó hűtés, jó anyaghasználat. Lehet egyedi eset, de az alaplapi ventilátor vezérlés meghalt, alaplap csere, vagy megtákolás a két megoldás.

    Ugyan nem elitebook hanem probook 6540, nagyjából 0,1$ spórolás miatt a videokártyát egy hővezető szilikon próbálta hűteni, persze eredménytelenül. Lecsiszoltam egy 5ft ost berakatam a helyére, instant -20 fok lehűlés, persze későn jött mert már megfőtt a gép.

    Persze ezek nem súlyos okok, de nekem elvette tőlük a kedvem, de a 8560w meghibásodása miatt hosszú időre rám maradt, mert nem vagyok hajlandó 50 000ft buktával eladni a fél éves gépet, inkább használom amíg megy. Egyik gép se volt még 1 évet se nálam, mikor megjelentek a hibák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák