Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiTM0N

    tag

    Nekem ez a hír sajnos inkább egy szegénységi bizonyítvánnyal ér fel a játékos tömegek részéről...

    Sajnos engem valahogy nem hatott meg a széria... A CoD2-vel viszonylag sokat játszottam, mert az összes ismerősömnek favoritja volt, de nagyon butának és kiforratlannak érződött egy HL2-höz, vagy CS:S képest (MP). Az MW1-el lanpartyn én is voltam párszor, játszani nem volt rossz, sőt (habár a codok sci-fi fantasy világa ötvözve a jelenkorral sosem jött be annyira).

    Így aztán megvettem az MW2-t (első codom :DD ) Mondhatom hatalmas csalódás volt. Én nem értem hogy lehet ezt az egyik legjobbnak tartani, mivel a multi szinte játszhatatlan. VAC ban, ha a konzolt előhívod :W , tonnányi csaló, ping szinte mindenhol 150 fölött, de 300+ sem volt ritka. És a csodás party system, amivel sosem lehetett 2-nél több játékot játszani 6-nál több emberrel, mert valaki mindig kiszakadt, és aztán lehetett 2-3x restartolni a játékot mindenkinek mire működött. Én meg naivan vártam a patchet a problémákra :C .

    Hiába tetszett az alapötlet, a sok következetlenség, hiba, teljesen 'ellenem fordította' a játékot, szándékosan nem megyek bele MP balance dolgokba. Az utolosó szög Activision 'Support' volt, amikor megkértem őket, hogy állítsanak vissza Prestige 4 level 35-re, Prestige 10 lvl 70ről, mert engem és a barátomat egy csalóval való meccs után maximumra állított a játék mindenből. A válasz dióhéjban annyi volt, hogy örülnünk kéne, hogy nem bannolnak engem (minket) :)) , mert tudtukkal nincs ilyen csalás/exploit így nyílván mi voltunk a ludasok. Aha. :B

Új hozzászólás Aktív témák