Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz ASTON117 #13 üzenetére

    És ennek a cégnek :R -tunk, mikor még az Underground 1-2 volt terítéken. Akkor még megérdemelték.
    De a mai napig leszarják, hogy mit akarnak a vásárlók. Talán most kicsit észbekapnak.

    barszab01: Hogyne lett volna 20 éve EA. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ASTON117 #13 üzenetére

    izé, Shift2 minden szempontból jobb lett az elődnél. grafikában, irányításban, erőforrásfelhasználásban, mindenben.

    (#28) madstunt: a cikkben nem volt benne, de a DLCk csak a jéghegy csúcsát képezték, az Origin féle botrány is tavaly volt, az pedig már keményen privacy kategóriába tartozott.

    (#49) danih: meg az Origin EULAja, meg az Origin viselkedése (ami nekem programozói döntésként valamennyire érthető, ugyanakkor az EULAval kombinálva gyakorlatilag legális adatlopást is jelenthet), meg a DLCk, meg a másolásvédelmeik (Crysis Warhead pár éve)... 94-98 körül emlékszem, hogy mennyire a minőség szinonimái voltak. aktív bojkottom van az EAra (kivétel: Slightly Mad cuccok utóbbi két évben) úgy, hogy sose játszottam Mass Effectel.

    mindenesetre örülök, Slightly Mad épp saját játékot eszkábál, már nem az EA alatt, szóval nem kell bojkottálnom.

    (#78) Youri : Diablo2 még 10 év után kapott patchet... szóval ja.
    (#92) Youri : milyen RA3? az sose jelent meg, csak valami bear vs delfin szerencsétlenkedés 10 éveseknek. First Decadeből a díszdoboz a polcon, de azóta se jött ki normális C&C játék. C&C3omra emlékszem, kb egyszerre jelentek meg a Supreme Commanderrel, és mellbevágó volt a különbség.

    (#84) cr33p : én gondolkodok a collectorson Diablo3ból, ennek ellenére. játszani nem lesz vele túl sok időm. Blizzardnál ki kell termelni a sokéves fejlesztési költséget, a támogatást, a contentet. meg aki megveszi első nap, az átverve érezheti magát. tartják az árukat, mert nem hoznak ki kiegeket évente, teljes játék áron.

    (#133) Tikakukac : az NFS a shift nélkül tényleg az, de a burnout sajnos jobb volt ilyen tekintetben. a Shift1-Shift2 szerintem eléggé jó lett minden szempontból, de azokat egyrészt billről nagyon nem/semennyire lehet vezetni (segítségek nélkül, nem amatőr handling modellel), másrészt meg egy szimulátorokkal foglalkozó cég csinálta. ami épp a project CARSon ügyködik.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák