Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz adrian360 #94 üzenetére

    mert az normális, hogy a szolgáltatónak saját költségén kell gyerekvédelmi szoftverrel ellátni az előfizetőket? mikor többe kerül, mint amennyit az előfizetésen keres? miközben egy-két, hogy finoman fogalmazzak, gyengén tájékozott meg azt hiszi ködös lázálmaiban, hogy teherautószám tolják ki a profitot az isp-k?

    mert az normális, hogy a közüzemi szolgáltatók számlázó rendszereit auditáltatni kell, és erre egy darab cég jogosult az országban, akinek a ceruzája úgy fog, ahogy neki tetszik (most arról ne beszéljünk, hogy csak isp van vagy 400 az országban, annyit fizikailag lehetetlen auditálni a kiszabott határidő alatt)?

    mert az normális, hogy a számlák másodpéldányát vagy elektronikusan tárolod, akkor 5x annyiba kerül, mert kilométeres elvárásoknak kell megfelelni, vagy kinyomtatod papírra oszt jónapot?

    ez csak három kiemelt aktuális probléma az internet szolgáltatás területéről, ezen belül sem az összes, ezen kívül meg pláne nem. ilyen szabályokat csak totálisan hozzá nem értő, elszállt idióták hoznak.

    a többi, it portálon offtopic dolgot most nem emlegetem.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz adrian360 #94 üzenetére

    na az "egybitesagyú" kreténségei, most nézem :D

    jaja, 1-1 eset történik HETENTE :D szita bence apjának is küldd el levélben, h milyen fasza a közbiztonság. írd alá, h adrian - fideszes talpnyaló. vagy a csepelen meggyilkolt nő családjának...vagy mégsorolhatnám holnap estig, de a közbiztonság fasza.
    ha már te is kérdezel, linkelnéd akkor azt a 20 új jól kihasznált lakóparkot? meg a 30 új irodaházat? a 13-ban?

    másrészről, én látom, hogy a gazdaságnak "nagyon" "fontos" terek (ferenciek) fel lettek újítva -túristaszempontbólmég ok-:D meg itt-ott egy két picsa tér, amivel egyébként nincs is bajom, mindenhol ezt kellene, nem csak 1 térnél. de ettől még nem leszek vak amőba, hogy ne lássam meg azokat a részeket, amik szétrohadnak....a 13 (is) tele csövessel, biztos gazdasági menekültek a szomszédos országokból azok is (csak megtanultak magyarul :D ).
    gondolom a korházak, iskolák allapotával is meg vagy elégedve, azért mert a 4-es metró új (:D) kb ilyen talpnyaló szinten terelsz.
    Nem, én nem kötekszek (azt te csinálod) csak leírtam, hogy mi nem működik jól és mi nem tetszik, aki itt orbitális baromságokat beszél a valóságtól elrugaszkodva az te vagy...ne te mondd már nekem, hogy itt milyen az út, mikor széthullik egy normálisabb kocsi rajta :((( a gyöngyösi utca, árpád út nagy része...és akkor a hungária 13as részén még nem is beszéltem, ingyen hullámvasút és ezek még csak a forgalmasabbak, ne hazudozzál már, h fasza minden :(((

Új hozzászólás Aktív témák