Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz fordfairlane #276 üzenetére

    Ki olcsóbb kinél? Nem vágom. 450 Ft a kiállás, 280 Ft a km-díj, 70 Ft a percdíj.

    Egy megjegyzés. Egy jóbarátom panzióban dolgozik, naponta jönnek a külföldiek hozzájuk. Olyan sztorikat tud mesélni, hogy csak néznétek itt. Az, hogy egy fuvar alatt 4-szer (!!!) viszik át a Duna felett az ügyfelet, az az alap bemelegítés...

    De olvassatok kicsit a neten, mi az "átlag" élmény a taxisokkal. Nálam az tette be a kaput, hogy kártyával sokadszorra sem tudtam fizetni ("rossz a terminál" - hát persze), a 15%-os borravalót pedig meg sem köszöni. De a hőbörgés az megy mindig, hogy kicsi a pénz, meg sok a paraszt ügyfél. Akkor mi a f*szér' taxizol? Menj el kőművesnek bazzeg.

    Reptéri (linkelt) hiénákat megint nem kell említenem. Mind jóravaló, tanult úriember egytől-egyig. Az, hogy kopasz-nagydarabok, az véletlen egybeesés csak. Közlekedési "moráljuk" valami hihetetlen szintén.

    Én sem taxizom, már csak elvből sem, inkább fizetem a 20 éves tragacsom fenntartását vagy buszozok.

    [ Szerkesztve ]

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák