Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz InVino86 #222 üzenetére

    Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy jó irányba halad a szavazósdi. Szerintem egyetlenegy péhás toplista kell, egy állandó. Érdekes lenne figyelni, hogyan változik a top száz, mondjuk havi lebontásban.
    Ráadásul idő szerint akár minden hónapra lebontva ki lehetne dobni pölö a 2010 januári péhás listát... és lenne egy 2010-es, na meg egy 2011-es lista, aztán persze egy 2010-2077 összesített... akkor már én valszeg legtöbbünknek kicsengettek, de unokáink még nézhetnek könnyes szemmel a toplistára, hogy "Látod vazegh? Még a nagyapa is szavazott az első részére annak idején... mekkora játékbuzi volt..."

    Ráadásul esetleg a terv elég grandiózus is ahhoz, hogy InVino86 fölös energiáit lekössük egy jó időre.

    Még mindig ugyanazt vallom, itte.
    Minél jobban aprózzátok, tökéletesítitek, bonyolítjátok, annál kevésbé jó szerintem. Én spec tótzihher nem fogok választani enefes meg grid között, mert borzasztóan nem érdekel egyik sem, valamint kilencven fokban áll a hátamon a szőr, mikor az erpégé mellé bekerül, hogy hekkendszless. De hát ezt már mind írtam.

    És csak a hülye mond mindent kétszer, csak a hülye mond mindent kétszer, csak a hülye mond mindent kétszer.

    pées: az is eszembe jutott anno, hogy milyen egyszerű lenne venni a nagyobb játékfórumok egyes játéktopikjaiban az odatartozó háeszek számát, összeadni, és sorbarendezni... ez is egy lista. Csak úgy érdekességképpen...

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák