Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz bambano #151 üzenetére

    Egyik taxis apban se lehet normálisan sofőrt vagy utat értékelni.
    Egyik taxis app se tartalmaz kötelező érvényű és egységes elszámolási és fuvar számolási rendszert. (AMIT NEM LEHET ÁTVERNI!)
    Egyik taxis app, se hárítja el azt, hogy a taxis ne tudjon lehúzni ha azt ő akarja.
    Egyik taxis app se vagy társaság se hárítja el azt, hogy tílpák módon benyögje "nem megy a kártyás fizetés"
    Egyik taxis app se véde meg attól, hogy ugyan azzal a taxi társasággal utazva ugyan azon a napon ugyan azon forgalmi és út/idő tényezővel ne kétszer annyit fizessek oda mint vissza... (Tavaly nyáron... Főtaxi... panaszt tettem semmit se értem vele! Fel akartam jelenteni erre annyit kaptam, hogy ha nincs meg a számla akkor csak a taxitársaságnál tehetek panaszt....)

    "ettől kezdve az összes ubert éltető szöveg csak üres picsogás."----> Ettől kezdve az összes Taxist védő szöveg csak üres picsogás

    Az Uber véleményem szerint nem taxi... Személy szállítás ugyan, de nem taxi. Egyébként törvényileg sem az.... Amíg ez így van és ugyan abba a körbe esik bele mint a limó vagy a sofőrszilgálát addig ne is kérjenek számon az Uber sofőrön Taxis sofőrék kötelező dolgokat.Ennyi...

    Áfás számla? Pipa
    Vállalkozói státusz? Pipa
    Utas biztosítás? Pipa
    Nem hívjuk meg az Ubert a tárgyalásra ezért reagálni se tud ránk és "Ellenséges"? Pipa

    Az Uber-ben egyetlen negatívumot lehet találni, az pedig az adókerülés... Ennyi slusz pasz... (már nem a sofőr hanem az anyacégé), de érdekes módon ebbe sose kötöttek bele eddig, mert azt leszarják. Nekik a taxis maffia fenntartása a cél, mert ott vannak haverok.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák