Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    "Ha valaki 100 ezer forint jövedelem után adózik, közben meg rendszeresen drága autóban pózol, és a vitorlás hajóról mosolyog ismerőseire a profilján..."

    Tegyük fel hogy vannak ismerőseim (ha már Facebook) akiknek telik drága autókra és vitorláshajókra. Én mivel a büdös életben nem engedhetem meg magamnak ezért megkérem hogy amíg beülök két percre a volán mögé, vagy a kapitányi sapkában a kormányhoz állok addig lőjön már rólam egy képet. Ezt pedig felteszem a facebook-ra viccesen megjegyezve (az új hajóm/autóm). A NAV meg másnap jön duplakezes-análöklözésre hogy miből fussa? Mi ez már?

    Bezzeg azt nem figyelik hogy amit befizetek illetéket X kirendeltségen az Y kirendeltségen is bekerüljön a rendszerbe és ne kelljen 3 hónapig meghitten levelezgetnem a saját pénzemen, mert követelik rajtam a szóban forgó összeget továbbra is.

    "Akit gyanúsnak gondolnak, behívják nyilatkozattételre. A helyzettől megrémült adózó ilyenkor hajlamos fecsegni, és ezeket az információkat már felhasználhatják ellene"

    Tehát koholt vádakkal behívnak és "kiverik" belőled a terhelő vallomást.

    Magyarország Jobban Teljesít (...mint a KGB)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák