Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Gilthanas #12 üzenetére

    Na ja. 40 felé közeledve valahogy nem a telefon a prioritás az életemben. Nem gondolom, hogy akár ettől lenne egyéniségem, akár teljessé tenné az életem, és alapvetően le is tojom, mit gondol rólam valaki, ha ránéz a telefonomra. Persze nekem is volt hasonló időszakom, nem is ítélem el azokat, akik bármire szórják a pénzt, de valahogy leszoktam a drága holmikról. Egy órát és egy gitárt tartottam meg, nem vagyok rabja a tárgyaknak.

    Egyébként volt itthon iPhone (i4), használtan vettem a barátnőmnek, tökéletesen működött, most öcsém használja (mármint a telefont :DDD), és ő is csípi. Egyszer majdnem vettem én is magamnak bizonyos kiegészítők miatt: gitározom, és az otthoni csöndes prüntyögést egy ilyen bizbasz jelentősen megkönnyíti. Ilyen sajnos nincs androidra. Az iPhone-ok tényleg minőségi kütyük, szó se róla, de az ilyen speciális kiegészítőket leszámítva sem üzemidőben, sem funkcióban, sem dizájnban, sem anyaghasználatban nem hoz egy iPhone annyit, hogy az ártöbbletet indokolva látnám. Persze a prémium cuccok sosem az ár-érték arányról szóltak.

Új hozzászólás Aktív témák