Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0519

    senior tag

    válasz efi99 #13774 üzenetére

    Azért az szomorú, hogy egy súlyos hibát 9 hónap után, egy kritikusat 3 hónap után javítanak.

    ''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

  • limpi

    aktív tag

    válasz efi99 #13774 üzenetére

    Azóta feltette már valaki?

    Ez a két hiba:
    CVE-2018-20334
    CVE-2018-20336
    már a 2019/05/16 dátumú 3.0.0.4.382.51634 verziónál is fel volt sorolva a javítások között.
    Akkor most megint javították őket? :))

    (Egyébként az Asus Download Master-ből is kijött nemrég egy új verzió, a 3.1.0.107.
    Nekem gond nélkül felment, semmilyen változást nem észleltem tőle.
    De legalább nem is rontott el semmit.
    A DM beállításainak egy részét mondjuk alaphelyzetbe hozta, de ezt már megszoktam
    és könnyen visszaállítottam mindet. Szóval ezeket érdemes eltárolni a frissítés előtt!
    Meg ugye a Remote GUI-val érdemes használni:
    https://github.com/transmission-remote-gui/transgui/releases
    Csakis "alternative bandwith" (csiga) mód mellett, valamint a le- és feltöltési sebességeket is érdemes limitálni ahhoz, hogy stabilan jól működjön, nálam pl. ezekkel teljesen jó:
    max. download: 3000 KB/s (ez nem érdemes emelnem, mert szarabb tőle a végeredmény)
    max. upload: 150 KB/s (ezt biztos lehetne még emelnem, de nem játszottam vele, nekem elég)
    Gyorsabb stabil letöltést nem tudtam kicsikarni belőle, hiába az USB 3.0-n csatlakoztatott viszonylag gyors WD Black mobile HDD. Szerintem kb. ennyit tud a router hardvere, a CPU sem egy erős, a RAM is extra kevés...)

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák