Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz kentucky #11350 üzenetére

    Én is felraktam (v3.0.0.4.382_50624), gond nélkül felment és eddig változatlanul rendben működik.
    (Nem csináltam NVRAM törlést sem előtte, sem utána, hanem csak a saját webes felületén elindítottam a firmware verzió ellenőrzést és amikor feldobta, hogy talált újat, akkor engedtem felrakni neki.)
    Annyira új, hogy még az Asus webodalán sincs fent...

    A korábbi (3.0.0.4.380_7378) verzióhoz képest, ami 383 napig stabilan futott nálam, egyelőre csak annyi különbséget vettem észre, hogy a webes admin felületén kicsit szebbre cserélték az ikonokat. J-)

    Nem is tettem volna fel egyébként, ha a hülye Androidos tévém nem bolondítja meg a router-t.
    Sajnos ezt néha eljátssza és mindig csak későn jut eszembe, hogy a TV-t kell ki/be húzni...

    Egyébként az a hiba változatlanul fennáll nálam, hogy a router újraindítását követően nem ismeri fel újra az USB 2.0-n csatlakoztatott HDD-t. A ki/be dugás sem segít. Hanem csak az, ha más HDD-ket dugok rá és aztán végül újra ugyanazt, amivel használom... Ezzel csak én szívok? Csak az én HDD-met nem szereti?

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák