Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz Speed® #3749 üzenetére

    Én csak használt karikat használtam örök életemben,még lekopogom nem volt gondom.Volt 9500 gs 512 mb ddr2 nemrég,száz éves😀működött vagy 4 hónapig hiba nélkűl,becseréltem a használt boltban egy hd 4850- re az sem mai darab,de jóval erőssebb,avval sem volt semmi gondom,pár hónap után eladtam,úgyvolt veszek egy erősebbet,de úgy alakult,hogy nem tudtam,viszont kellett valami.Megint vettem egy 4850- et.Most ezt használom pár hete,gta 4 ,Far Cry 3,Mortal Combat komplette edition stb játékokkal izzasztom.Probléma nincs evvel sem.A másik gépemben volt egy gt 430 azzal sem volt gondom,cseréltem egy fél év után egy hd 6770 re.Játszok filmezek stb.Ezzel sincs gond😁Mondjuk ez nem szakmai gondolat,de én olyan karit szoktam venni ami szemre is jó állapotban van.Lehet hülyeség de idáig bejött.(vagy csak mákom van)Szóval én is tartok tőle hogy egyszer egy használt 10-20 ezres kártya bedöglik majd amit veszek,de azért nem parázom túl a dolgokat.

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák